Відгуки

Долобан Ірина

Неймовірно захоплююче, надзвичайно цікаво та супер корисно як для вивчення мови, так і для розширення кругозору дітей. Подорож у світ англомовної літератури несподівано цікавим шляхом. Це саме відповідь на питання, як познайомити дитинку з літературою та заохотити до читання іноземною мовою. Браво! Дякую! Всі маленькі студенти нашої школи іноземних мов не тільки дізналися, що вони можуть читати англійською, але й те, що вони обожнюють літературу :)))

Наталя Лотоцька, керівниця Green Country English School (Мама Учениці)

З радістю поділюся нашим досвідом читання книжок із Оксаною Лущевською. Ми з Софією щоразу радіємо можливості поспілкуватися з Оксаною, бо її манера спілкування, тактовність, глибоке розуміння і доброта приносять море задоволення.
Чому мене зацікавив курс? Бо він дав можливість отримати максимум, з мінімальними затратами, у зручному місці та в зручний час. Ми отримали: - регулярні щотижневі заняття - якісну підбірку англомовних книг - цікаву дискусію англійською - розширення словникового запасу
Зазвичай заняття відбувалися о 7 чи 8 вечора, тобто Софія вже була досить виснаженою після школи, але ні разу не просила скасувати урок. З кожним читанням я відчувала, що Софія все більше зацікавлюється, отримує задоволення, знаходить спільну мову з Оксаною, а згодом у Софії зявилося бажання написати власну книжку в подарунок своїй подрузі. Оксана вміє відчувати потребу дитини і задовільнити її.
Софії графік зараз не дозволяє нам продовжувати занять, але ми з нетерпінням чекаємо літа, щоб розпочати скайп-читання з молодшою Марусею (6 р.)

Антоніна (мама учениці)

"Загалом враження від курсу позитивні. Книжки підібрано справді дуже мудро: по-перше, кожна книжка — по-своєму шедевр, із чудовими ілюстраціями, з гарними текстами і глибокими темами. Чудове і їхнє поєднання: є книжки різних жанрів, і розважальні, і пізнавальні, і без картинок, і без слів (несподівані!), і навіть вигаданою мовою. Щоразу, сідаючи до нової книжки, ми з дитиною очікували на щось нове — і не розчаровувалися. Глибше зрозуміти книжки допомагали творчі завдання, шкода тільки, що не до всіх книжок ці завдання пропонувалися. Ми працювали над матеріалом більш-менш методично, і завдяки цьому весь час улітку поверталися до англійської мови. Якісь нові слова-конструкції запам’яталися, якісь повторилися, але головне — англійська не пішла у глибоке підпілля пам’яті :)"

Роман (11 років, учень)

"Мені дуже сподобалися ці книги і завдання. Цей курс допоміг мені у тренуванні англійської мови. Бажаю вам успіхів".

Софія (10 років, учениця)

«Я думаю, що курс-клуб був цікавий і веселий. Мені особливо сподобалися творчі завдання і книжка the Wolfsnail. Дякую дуже!»

Мирослав (майже 9 років, учень)

"Прикольно, креативно і дуууже цікаво! Мені подобається, що треба не лише читати, а й виконувати різні завдання, нові і захопливі. А книжки завжди веселі!"

Руслана Б. (мама учениці)

«Ми деякі книжки читали разом, обговорювали. Все від текстів до ілюстрацій було чудово організовано і продумано. Софійка з задоволенням бралась до завдань. Також було цікаво перечитувати роботи інших, дивитися малюнки. Софійка наважилася листуватися з деякими українськими дітьми з курсу. З нетерпінням чекала на імейли і ділилася своїми захопленнями і враженнями.»

Олександра (30 років, мама учня)

"Нам із сином до вподоби дистанційний курс читання від Оксани Лущевської. Синові подобаються цікаві творчі завдання на основі прочитаних книжок, а я захоплююсь новими креативними та інтерактивними методами роботи з книжкою! Це, насправді, дуже класно, що читання стає модним! Ми вдячні Оксані за грунтовний підхід до справи та ретельний підбір літератури. Завдяки знайомству з книжками-картинками, у нашій родині з'являється багато нових тем для обговорень. Добре, що книжки вже з дитинства підштовхують до роздумів.
Я дуже рада, що читання дарує дитині нові незабутні враження та досвіди!"

Ксюша (10 років, учениця)

«Я дуже люблю скайп уроки з Оксаною, коли ми читаємо цікаві книги. Мене радують смішні книги і те, що ми розмовляємо про те, що в книзі. Мене дивує, як Оксана може знаходити такі цікаві книги. Я вважаю, що ці заняття дуже корисні длі мене, бо я дізнаюся багато нового і вчуся читати англійською.

Я беру участь у читанні з Joyfull Fox. Мені подобається, що книжки можна читати у будь-який час. До кожного розділу є завдання, найбільше я люблю ті, де потрібно щось намалювати».

Анна (мама учениці)

«Моя донька Ксюша почала читати з Оксаною по скайпу більше ніж рік тому, цого літа ми приєдналися до клубу читання Joyfull Foх. Ксюша надзвичайно любить ці заняття та сумує, якщо доводиться пропустити. Ми надзвичайно ціннуємо можливість почитати та побачити книжки, які Оксана обирає для своїх курсів. Маючи велике розмаїття видань на полицях книгарень та бібліотек, можна розгубитися: що обрати, яка книга варта, яка має глибоку ідею, гарну мову, стильні ілюстрації. Коли ж книжки для читання ретельно обрані спеціалістом у галузі дитячої літератури, то кожне читання стає відкриттям, дивує, захоплює. Ми не ставимося до занять з Оксаною лише як до практикування англійської, для нас з донькою це насамперед виховання читацького смаку, відчуття стилю, книжкової естетики, а ще можливість дізнатися про нові кути погляду на звичні речі та нові теми для обговорення».