«ОКУЛЯРИ І КРОЛИК-ГНОМ»: ЗАВАНТАЖУЙТЕ Й ЧИТАЙТЕ!

 

В Україні створено дитячу книжку в електронному форматі для безкоштовного розповсюдження. «Окуляри і кролик-гном» адресовано читачам 10-12 років. Автори проекту сподіваються популяризувати серед юних читачів якісну сучасну українську літературу, знайомити їх із цікавими дитячими й підлітковими письменниками та робити книжки для дітей і підлітків доступнішими в складних економічних умовах.

На  зустрічах із письменниками у школах і бібліотеках діти й підлітки часто запитують: «Де взяти ваші книжки?», «Чи можна завантажити щось в інтернеті?»

На жаль, у дітей не завжди є змога купити новинку чи знайти її в бібліотеці. Але письменникам дуже хочеться, аби юні читачі знайомилися з їхніми книжками, читали якісну сучасну літературу.

Одного дня, після багатьох таких запитань, дитячі письменниці Оксана Лущевська і Валентина Вздульська, відомі також як популяризаторки якісної дитячої літератури, задумали створити книжку для безкоштовного розповсюдження. Вони запросили для роботи над збіркою оповідань 12 сучасних українських дитячих і підліткових письменниць.

Вирішено було зосередитися на сучасних актуальних темах дівчачої культури, що хвилюють читачів 10-12 років. Упорядниці вже мають успішний досвід роботи над подібним проектом – збіркою «Чат для дівчат» («Видавництво Старого Лева», 2016) для читачів 12-14+ років.

Спеціально запрошені авторки – Саша Кочубей, Галина Ткачук, Аня Хромова, Таня Стус, Олександра Орлова, Альона Ярова, Валентина Захабура, Наталя Ясіновська, Ольга Купріян, Оксана Лущевська, Маша Сердюк та Надія Біла – написали по оповіданню для нової книжки. Вони надали свої тексти безкоштовно, охоче підтримавши цей проект із популяризації читання. Ілюстрації до збірки створила художниця Марія Гермашева.

Підготовку видання безкоштовно виконало видавництво «Братське», серед іншого відоме в Україні за якісною серією українсько-англійських книжок-картинок («Скільки?», «Монетка», «Гойдалка під кленом» та ін.).

«Окуляри і кролик-гном» – це  добра нагода  поміркувати про нашу подібність і відмінність, побачити, що світ кожного з нас цікавий, неповторний і водночас часто впізнаваний. Ми переживаємо подібні ситуації або читаємо про них у книжках. І читаючи, хвилюємося й усміхаємося разом із героями.

Книжку можна завантажити для читання на сайті видавництва «Братське»: pdfepubfb2mobi.

Коментарі закриті.