Запис Вебінару: “Написання дитячої книжки”

Запис Вебінару: "Написання дитячої книжки"

У цьому вебінарі ви дізнаєтеся: 

  • про основні принципи якісного письма дитячої книжки; про фази вікового розвитку і чому вони необхідні для написання дитячої книжки (+ прочитаєте таблицю вікових категорій, яку розробили американські дослідники дитячої літератури);
  • про ті складові сюжету, які творять динаміку;
  • про персонажів з якими ідентифікуються діти-читачі та чому; 
  • про досвід, що я здобула за 12 років писання, перекладання та оглядання дитячих книжок і 7 років вивчення та викладання дитліту в американських академіях.

А ще ви довідаєтеся, що таке знайти ЩАСТЯ в письмі, як каже Стівен Кінґ: «Знайти щастя, ОК?»

Інформація про курс

Тривалість: 1 Вебінар

Складність: Середня

Категорії:

Курс Instructor

Оксана Лущевська Оксана Лущевська Автор

Отримати Доступ

350.00

Відгуки

Наталя
Від: Оксана Лущевська

Щойно дивилася вебінар "Написання дитячої книжки". У кожного автора - свій досвід, свій шлях. Оксана написала більше тридцяти книжок, була хрещеною феєю для багатьох авторів і книжкових проектів. Крім того, отримала науковий ступінь саме в дитліт, тож їй є що сказати. Прослухавши Оксанину лекцію, зробила для себе висновок, що рухаюся у правильному напрямку, часом інтуїтивно, а не за якимось планом, тож ще є над чим працювати. А дитячу психологію вивчаю здебільшого у польових умовах, спостерігаючи за власними дітьми. 🙂 Оксана дбайливо зібрала корисну інформацію і щедро нею ділиться з усіма зацікавленими. Тож можна переглянути вебінар, а потім ще й записатися на онлайн-практикум з написання дитячих книжок, який незабаром стартує. Посилання - у першому коментарі.

Марічка
Від: Оксана Лущевська

"Тепер зрозуміло, звідкіля такі якісні книжки та продуктивні співпраці з видавництвами. За півтори години вебінару мені – нульовому початківцю в написанні дитячих книжок – вдалося зрозуміти систематичність, підготовку та основи до продумування сюжету. Розмова зважена та збалансована, і надзвичайно спокійна. Наостанок можу сказати, що хочеться тепер ще почути щось в продовження. Оксано, я вдячна за твій час і ділення своїми знаннями та практичним досвідом."

Аліна
Від: Оксана Лущевська

«Мені дуже сподобався вебінар! Ви захоплююче розповідаєте цікавий матеріал»

Аліна
Від: Kufedchuk Alina

Дуже сподобалося, що ви розповідаєте про те, чого насправді бракує українському ринку, специфіку сприйняття інформації дітьми у відповідному віці і рекомендуєте книжки і сайти для детальнішого вивчення дитячої літератури.

Катерина
Від: Оксана Лущевська

«Щойно подивилась вебінар! Знайшла для себе багато відповідей! Натхнення! І скарбів у вигляді книжок! Дякую вам за цю працю! За щирість та чесність. За розвіювання міфів)»

Юлія
Від: Оксана Лущевська

«…знаєте, що для мене було найцікавішим? ваш досвід і такі дрібниці як от що в українській літературі дуже багато «сказав», «відповіла» і тд, що треба більше дій і дієслів. дрібниці?.. можливо... але такі потрібні речі для людей, які починають писати»

Надя
Від: Оксана Лущевська

«Я от саме зараз новими очима дивлюся на текст, який пишу, завдяки нашому вебінару»

Ірина
Від: Оксана Лущевська

«Дякую, мені дуже сподобалося. Дізналася багато корисного та цікавого!»

Саша
Від: Оксана Лущевська

«Мені дуже сподобався твій урок. Стільки поштовху, «їжі» для роздумів»

Наталя
Від: Оксана Лущевська

«Що мені дуже сподобалось: 1) Інформація про потреби та інтереси дітей з урахуванням віку. 2) Ресурси, за якими можна відслідковувати тренди та нові надходження на ринку. 3) Перелік книжок, на прикладах яких можна розглянути цікаві підходи щодо подачі тексту. 4) "Ноїв ковчег" - цікаво почути, чого на ринку аж занадто багато, а чого бракує (навіть порівняно з іншими країнами). Тенденції та ніші»


Коментарі закриті.