Казка на Різдво – вебінар

«Казка на Різдво» — це письменницький вебінар, який допоможе вам написати якісну сучасну казку для дітей і створить чарівний передріздвяний настрій!

Опис вебінару:

Українські народні казки та легенди багаті на непересічні тематичні сюжети й розмаїття цікавих персонажів для сучасної казки в жанрі фентезі. Саме вони допоможуть вам творити якісні тексти для дітей.

Творчий процес обробки народних казок у сучасні дитячі тексти з року в рік поповнюють стрічки та мультфільми корпорації Волта Діснея. Чи дивилися ви анімаційний фільм «Крижане серце»? А чи підозрюєте, що в основі його — казка Ганса Крістіана Андерсена «Снігова Королева»? Бачили мультфільм «Рапунцель: заплутана історія»? А чи знаєте, що творців фільму надихнула записана братами Грімм казка «Рапунцель»? Переглядали фентезі «Мулан»? Чи відомо вам, що імпульсом для написання сценарію стала китайська легенда про дівчину-воїна Мулан?

На вебінарі «Казка на Різдво» ви дізнаєтеся про основні принципи творення заплутаних казок, які будуть цікаві сучасним читачам. Також отримаєте натхнення на написання власної казки. І обов’язково матимете магічні фідбеки!

Вебінар передбачає два пакети:

1.      Прослухати вебінар без фідбека

Ціна: 400 грн 

2.      Прослухати вебінар, надіслати виконане завдання та отримати фідбек

Ціна: 650 грн 

Кількість місць: 25 

Зустрічаємося онлайн: 9 грудня о 19:30

Про інструкторку:

Авторка понад 35 книжок для дітей і підлітків, перекладачка, докторка наук у галузі освіти.

Course Information

Складність: Середня

Категорії:

Course Instructor

Оксана Лущевська Оксана Лущевська Автор

Прослухати вебінар без фідбека

400.00

Прослухати вебінар, надіслати виконане завдання та отримати фідбек

650.00
Цей курс не має будь-яких розділів.

Коментарі закриті.