Joyful Fox’s Reading Club

A JOYFUL FOX’S READING CLUB

A JOYFUL FOX’S READING CLUB – це курс читання для естетичного задоволення, який ненав’язливо розвиватиме навики читання по-англійськи, стимулюватиме і розширюватиме навики критичного мислення та візуальної грамотності. Із різноманіттям літературних жанрів і художніх технік у добірці книжок учні розвиватимуть і формуватимуть естетичний смак.

Книжки, які підібрано для читання, вшановані престижними винагородами та преміями (наприклад, Медаллю Кальдекотта, найвідомішою  американською винагородою за найкращу книжку-картинку; премією імені Мілдред Бетчелдер – винагородою за найкращу перекладену книжку в США; медаллю Кейт Ґріневей – найпрестижнішою нагородою Англії та ін).

Така добірка книжок читатиметься весело та із задоволенням!

 

Як проводитиметься курс?

Курс відбуватиметься в онлайн-форматі. Після запису на нього батьки й дитина отримають доступ до нього.

 

З чого складається курс?

Цей курс складається із 6-ти читальних блоків. Кожен блок уміщує:

1) доступ до 2 відсканованих книжок-картинок;

2) список запитань, про які треба подумати й дати відповідь на скриньку olushchevska@gmail.com

3) креативне завдання, яке треба виконати й надіслати на імейл

olushchevska@gmail.com

4) цікаві додаткові матеріали (відео, інтерв’ю з авторами та ілюстраторами та ін.);

5) кожному учню буде створено профайл, де я буду розміщувати завдання, щоб інші діти могли побачити. Так діти відчуватимуть себе причетними до клубу за інтересами;

6) учні заохочуватимуться обмінятися контактами, аби спілкуватися про книжки.

 

Що потрібно мати для курсу?

Доступ до інтернету. Курс буде розміщено на сайті. Батьки мають допомогти дитині:

  • показати, як відкривати файли з книжками;
  • завантажити файли із завданнями;
  • відіслати відповіді (фото з телефона) на імейл olushchevska@gmail.com
  • відіслати творчі завдання (фото з телефона) на імейл olushchevska@gmail.com

 

Який рекомендований вік учнів?

8-10 років

 

Якій рекомендований рівень знання англійської мови?

Читання речень і розуміння простих граматичних форм.

 

Яка тривалість курсу?

6 занять

 

Яка мова спілкування?

Англійська й українська.

*Уточнення: деякі діти читають по-англійськи, але відповідають на запитання по-українськи. Так дітям комфортніше.

 

Як записатися на курс?

Написати на імейл olushchevska@gmail.com

 

Ціна курсу: 1500 грн

Як оплатити курс: переказ на картку Приватбанку на ім’я Лущевська Оксана Василівна, номер 4149437857132136

 

Важливо! Увесь час дитина може читати й працювати над блоками за довільним розкладом, згідно зі своїм часом та бажанням.

 

Чекаю на чудових читачів у курсі A JOYFUL FOX’S READING CLUB!

 

*Малюнок Віолетти Борігард

Інформація про курс

Тривалість: 6 занять

Складність: Початківець

Категорії:

Course Instructor

Оксана Лущевська Оксана Лущевська Author

Доступ до курсу

1,500.00

Відгуки

НАТАЛЯ ЛОТОЦЬКА, керівниця Green Country English School (МАМА УЧЕНИЦІ)
Від: Оксана Лущевська

З радістю поділюся нашим досвідом читання книжок із Оксаною Лущевською. Ми з Софією щоразу радіємо можливості поспілкуватися з Оксаною, бо її манера спілкування, тактовність, глибоке розуміння і доброта приносять море задоволення. Чому мене зацікавив курс? Бо він дав можливість отримати максимум, з мінімальними затратами, у зручному місці та в зручний час. Ми отримали: - регулярні щотижневі заняття - якісну підбірку англомовних книг - цікаву дискусію англійською - розширення словникового запасу Зазвичай заняття відбувалися о 7 чи 8 вечора, тобто Софія вже була досить виснаженою після школи, але ні разу не просила скасувати урок. З кожним читанням я відчувала, що Софія все більше зацікавлюється, отримує задоволення, знаходить спільну мову з Оксаною, а згодом у Софії зявилося бажання написати власну книжку в подарунок своїй подрузі. Оксана вміє відчувати потребу дитини і задовільнити її. Софії графік зараз не дозволяє нам продовжувати занять, але ми з нетерпінням чекаємо літа, щоб розпочати скайп-читання з молодшою Марусею (6 р.)

Антоніна (мама учениці)
Від: Оксана Лущевська

"Загалом враження від курсу позитивні. Книжки підібрано справді дуже мудро: по-перше, кожна книжка — по-своєму шедевр, із чудовими ілюстраціями, з гарними текстами і глибокими темами. Чудове і їхнє поєднання: є книжки різних жанрів, і розважальні, і пізнавальні, і без картинок, і без слів (несподівані!), і навіть вигаданою мовою. Щоразу, сідаючи до нової книжки, ми з дитиною очікували на щось нове — і не розчаровувалися. Глибше зрозуміти книжки допомагали творчі завдання, шкода тільки, що не до всіх книжок ці завдання пропонувалися. Ми працювали над матеріалом більш-менш методично, і завдяки цьому весь час улітку поверталися до англійської мови. Якісь нові слова-конструкції запам’яталися, якісь повторилися, але головне — англійська не пішла у глибоке підпілля пам’яті :)"

Роман (11 років, учень)
Від: Оксана Лущевська

"Мені дуже сподобалися ці книги і завдання. Цей курс допоміг мені у тренуванні англійської мови. Бажаю вам успіхів".

Софія (10 років, учениця)
Від: Оксана Лущевська

«Я думаю, що курс-клуб був цікавий і веселий. Мені особливо сподобалися творчі завдання і книжка the Wolfsnail. Дякую дуже!»

Мирослав (майже 9 років, учень)
Від: Оксана Лущевська

"Прикольно, креативно і дуууже цікаво! Мені подобається, що треба не лише читати, а й виконувати різні завдання, нові і захопливі. А книжки завжди веселі!"

Руслана Б. (мама учениці)
Від: Оксана Лущевська

«Ми деякі книжки читали разом, обговорювали. Все від текстів до ілюстрацій було чудово організовано і продумано. Софійка з задоволенням бралась до завдань. Також було цікаво перечитувати роботи інших, дивитися малюнки. Софійка наважилася листуватися з деякими українськими дітьми з курсу. З нетерпінням чекала на імейли і ділилася своїми захопленнями і враженнями»

Олександра (30 років, мама учня)
Від: Оксана Лущевська

"Нам із сином до вподоби дистанційний курс читання від Оксани Лущевської. Синові подобаються цікаві творчі завдання на основі прочитаних книжок, а я захоплююсь новими креативними та інтерактивними методами роботи з книжкою! Це, насправді, дуже класно, що читання стає модним! Ми вдячні Оксані за грунтовний підхід до справи та ретельний підбір літератури. Завдяки знайомству з книжками-картинками, у нашій родині з'являється багато нових тем для обговорень. Добре, що книжки вже з дитинства підштовхують до роздумів. Я дуже рада, що читання дарує дитині нові незабутні враження та досвіди!"

Ксюша (10 років, учениця)
Від: Оксана Лущевська

«Я дуже люблю скайп уроки з Оксаною, коли ми читаємо цікаві книги. Мене радують смішні книги і те, що ми розмовляємо про те, що в книзі. Мене дивує, як Оксана може знаходити такі цікаві книги. Я вважаю, що ці заняття дуже корисні длі мене, бо я дізнаюся багато нового і вчуся читати англійською. Я беру участь у читанні з Joyfull Fox. Мені подобається, що книжки можна читати у будь-який час. До кожного розділу є завдання, найбільше я люблю ті, де потрібно щось намалювати».

Анна (мама учениці)
Від: Оксана Лущевська

«Моя донька Ксюша почала читати з Оксаною по скайпу більше ніж рік тому, цого літа ми приєдналися до клубу читання Joyfull Foх. Ксюша надзвичайно любить ці заняття та сумує, якщо доводиться пропустити. Ми надзвичайно ціннуємо можливість почитати та побачити книжки, які Оксана обирає для своїх курсів. Маючи велике розмаїття видань на полицях книгарень та бібліотек, можна розгубитися: що обрати, яка книга варта, яка має глибоку ідею, гарну мову, стильні ілюстрації. Коли ж книжки для читання ретельно обрані спеціалістом у галузі дитячої літератури, то кожне читання стає відкриттям, дивує, захоплює. Ми не ставимося до занять з Оксаною лише як до практикування англійської, для нас з донькою це насамперед виховання читацького смаку, відчуття стилю, книжкової естетики, а ще можливість дізнатися про нові кути погляду на звичні речі та нові теми для обговорення».


Коментарі закриті.